SUTEK SULAMA SİSTEMLERİ PEYZAJ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sutek Sulama Sistemleri Peyzaj İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bentbaşı Mah. Sanayi Cad. No:28/a (Arapgir)Kuzey Garajı Karşısı Yeşilyurt, Malatya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Sutek Sulama Sistemleri Peyzaj İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Sinan Akıncı
Bentbaşı Mah. Sanayi Cad. No:28/a (Arapgir)Kuzey Garajı Karşısı
Yeşilyurt , Malatya
Peyzaj Ve Çevre Düzenleme Sulama Sistemleri Alanında Yılların Verdiği Tecrübe İle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Vizyonunu Benimseyen Personelimiz İle Sizlerleyiz.

Sutek Sulama Sistemleri Peyzaj İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

HAKKIMIZDA

Tarımda suyun en ekonomik biçimde kullanımına olanak sağlayan Mikro Sulama Sistemlerinin yaygınlaşarak, öncelikle ilimiz ve bölge çiftçilerimizin faydalandığı bir tarım teknolojisi olabilmesi için SUTEK SULAMA ve PEYZAJ SİSTEMLERİ olarak önemli bir misyon yüklendiğimizin bilincindeyiz.     Damlama ve yağmurlama sulama sistemlerinin projelenmesi, kurulumu ve teknik danışmanlık hizmetlerinde, genç, dinamik ve tecrübeli teknik kadrosu ile sektörde kendini ispatlayan SUTEK SULAMA ve PEYZAJ SİSTEMLERİ kurulduğu 2002 yılından itibaren, damlama, mini sprink ve yağmurlama sulama sistemlerinde, çeşitli projelere imza atmış ve çiftçilerimize yeni ufuklar ve umutlar sunmuştur.     Akıncılar Tarım Ldt. Şti.’ nin Markası olan SUTEK Sulama Sistemleri; sektöründe daima yenlikçi ve öncü adımlar atmıştır.  Ana faaliyetlerimiz olan toptan ve perakende malzeme satışı, proje ve danışmanlık hizmetleri, montaj -taahhüt hizmetleri ve peyzaj uygulamalarında, müşteri odaklı yaklaşımını geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.     Grubumuz bünyesinde bulunan diğer faaliyetlerimiz olan Kubota Traktör ve Tarım Aletleri, Bitki besleme ve Bitki Koruma ürünleri üretimi ve satışı faaliyetlerindeki politikamız Sulama ve Peyzaj sistemlerinde olduğu gibi Daha az kaynak ile daha yüksek verim ve konforlu bir yaşam politikamız olmuştur. 

MİSYONUMUZ

"Tarım sektöründe öncü bir anlayışla; Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek çiftçimizle buluşturmak, tarımı modern bir şekilde ve işletmecilik mantığıyla yapmalarını sağlamak, her zaman rekabetçi bir yaklaşımla, daha kaliteli ürün, proje ve hizmetler sunmaktadır..."          

VİZYONUMUZ

Geleceğin tarımda olduğunu ve tarımın gelecekteki önemini gören, bu anlayışla yola çıkan, değer üretmeyi para kazanmaktan daha çok önemseyen bir yaklaşıma sahip olan Akıncı Grup olarak vizyonumuz; "Tarımsal Üretim-Sanayi-Pazarlama alanlarında; yaptığı çalışmalar, ürettiği ve pazarladığı ürünler, gerçekleştirdiği projelerle, bölgenin ve ülkenin en iyi firmalarından biri olmak..."

DEĞERLERİMİZ

• Kalite • Güven • Biz Bilinci • Dürüstlük • Yenilikçilik • Rekabetçilik • Çevreye Saygı • Çözüm Odaklılık • Müşteri Odaklılık

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2010 | malatyarehber.com | ETİKET AJANS Her hakkı saklıdır.