Hakkımızda

Sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, bire bir ziyaretler esas alınarak hazırlanmaktadır. Amacımız her sektör hizmet vermek istediği kitlelerin kendilerine hızlı ve doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır. bu anlanda gerek ziyaretlerimiz gerekse site üzerinden kaynak gönderen firmalar tek tek teyit ve onay alınarak yayınlanmaktadır. Sitemiz içerisindeki tüm firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır. 

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir yada ajans olarak bizler bireysel katkı sunarak tamamlamaktayız.. Ücretsiz ekle sekmesinden kaydını yapan firmaların gerekli gerçeklik kontrolleri tarafımızdan sağlanmaktadır.. İş yerinizin tanıtımı için kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitesidir. Bölgemizin her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirerek yerel ve ulusal bazda ekonomi lokomotifini süreklilik içinde yapılandırmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlanan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

Doğru bilgiler her zaman her yerde her birey için ihtiyaçtır.

 

 

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2010 | malatyarehber.com | ETİKET AJANS Her hakkı saklıdır.